KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11609499
nr 1160 9499
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (f. 1954), Ukraina/Sverige. Porträtt av Prinsessan Madeleine. Signerad och daterad 1995. 80x67 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:16:11
5/2 20:06:49
5/2 20:14:46
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik